Search

6 darbības sievišķās enerģijas aktivizēšanai (jā - arī priekš vīriešiem)

Updated: Jul 15

1. Nolaid ieroci jeb pasaki savai vīrišķajai pusei, ka Tev vairs nav nepieciešama viņa aizstāvība. To vari panākt meditācijās vai izsakot skaļi vārdus: "Paldies mana vīrišķā daba, es vairs nejūtos neaizsargāta un vāja. Mana sieviešķā daba nu ir stipra un pati gatava par sevi parūpēties!"

2. Savienojies ar savām emocijām. Smejies skaļā balsī, izraudi sasāpējušo, izkliedz un izdusmo, sitot kājas pret zemi. Padodies emocijām, kas mīt Tavā ķermenī un ļauj tām izreaģēt! Tu sajutīsi atbrīvojošu vieglumu un pasaulīgu pieņemšanu.


3. Izpaud savu radošumu. Dari to, ko vēlas Tavs iekšējais bērns - zīmē, krāso, līmē iedvesmas kartes. Tāpat radoši Tu vari izpausties savā biznesā, svarīgi, ka izej no ierastajiem rāmjiem un ļauj sev būt! Arī dzerot kakao un nedarot neko! :)


4. Izmanto aktivizācijas meditācijas. Tajās Tu vari attīrīties no liekā un ieskatīsies gan savā radošumā, gan ieraudzīt savus dvēseles uzdevumus!


5. Pavadi laiku vienatnē gan dabā, gan mājās. Dari nenozīmīgas lietas ar lietu uzmanību. Ievēro katru savu kustību, pamani detaļas, necenšoties tās mainīt. Vēro, kā Tu jūties ar sevi. Izbaudi savu mieru un pilnīgu klātbūtnes sajūtu!


6. Kustini savu ķermeni! Ja vīrišķā enerģija pieprasa klusumu un vērību, tad sievišķā atsaucas kustībām, plūsmai un aktivitātei! Tāpēc, kad vien iespējams dejo, kustini savu iegurni, dziedi, rušinies un veido savu pasauli līksmu un priekpilnu!


134 views0 comments