Search

Ar mani viss ir kārtībā, bet kāpēc es neizjūtu pārliecību?

Updated: Jul 15

Ja šis ir apraksts par Tevi, tad zini - Tu neesi tāda vienīgā! Ir tik daudz apbrīnojami talantīgu, gudru, enerģisku sieviešu, kuras neizjūt pārliecību par sevi un savām spējām. Kāpēc tas tā ir?


Sāksim jau ar to, ka pārliecība ir īpašība, pēc kuras tiecamies mēs katrs. Mēs ar to nepiedzimstam, bet varam iemantot caur tādām aktivitātēm kā - savu vajadzību apmierināšana, iederēšanās jeb veiksmīga socializēšanās un savu mērķu sasniegšana jeb pašizaugsme.


Mūsdienās katrs, kam nav slinkums, mums cenšas iestāstīt, ka galvenais ir mainīt savu domāšanu! Jā, tas ir svarīgi, taču, manuprāt, svarīgāk par domāšanas maiņu ir sākt ar pamatiem jeb REALIZĒT SAVAS PAMATVAJADZĪBAS, tādas kā - izgulēties, ieturēt regulāras maltītes, kustēties, būt dabā un kopā ar cilvēkiem, kuri Tevi atbalsta! Tā ir pieauguša cilvēka atbildība par sevi un savu laiku!


Pēc tam pievienojas RĪCĪBA UZ ĀRU - savu mērķu sasniegšana! Un te nu neviens nav piedzimis ar laimīgo lozi! Ja vēlēsies sasniegt, būs vien jākāpj pāri pirmajiem 'nevaru', 'ja nu man neizdodas' un jāpārvar tās lielās, tumsā mītošās bailes. Jo tikai mirklī, kad pārvaram bailes, veidojas ticība sev un atnāk māsa - drosme! Kurai līdzās nāk pārliecība un aktivizējas sasnieguma hormons - dopamīns, kas liek doties pretī jauniem mērķiem un izaicinājumiem atkal un atkal! :)


Ja šobrīd esi iestrēdzis savu pamatvajadzību realizēšanā vai nepieciešams kāds, kurš palīdz sastrukturizēt Tavu ikdienu un darbības, kas aizved Tevi pie mērķiem, piesakies individuālai vizītei, kuras laikā Tu iegūsi ne tikai atbildes uz sev būtiskiem jatājumiem par sevi, bet nonāksi līdz tūlītējai, reālai rīcībai, kas Tevi pietuvinās Tavai sapņu dzīvei!


Uz tikšanos,

ĪRISA
83 views0 comments