Search

Sāpināts iekšējais bērns jeb sajūta, ka nekad neesi gana labs!

Updated: Jul 15

Tu esi izlasījis/usi neskaitāmas grāmatas par cilvēka psihi un domāšanas paterniem, piedalījies/usies entajos dārgajos kursos, kurus vieno atslēgas vārds "pašizaugsme", ieguldījis/usi savu laiku regulārās sesijās pie psihoterapeita, taču joprojām nejūti piepildījumu un periodiski ieslīgsti sevis šaustīšanā?


Tas notiek tāpēc, ka ķermenī joprojām atrodas enerģijas bloki, kas visbiežāk izveidojušies laikā, kad vēl biji pavisam mazs. Šādi bloki rodas no pārliecībām jeb nospiedumiem, kurus mūsu enerģijas laukā atstājusi vide un arī agrīnās aprūpes personas (vecāki, vecvecāki, arī auklītes un tantes/onkuļi).


Tajā brīdī, kad savā dzīvē cenšamies ielaist mīlestību, mazā, traumētā balstiņa mūsos saka, "Tu neesi to pelnījis, Tu neesi pietiekams". Tas notiek tāpēc, ka iespējams vecāki mums neveltīja pietiekami daudz sava laika un uzmanības, lai mūsos nostiprinātos pārliecība, ka esam gana labi un vērtīgi, līdz ar to arī - mīlēti.


Kā atbrīvoties no šiem enerģijas blokiem un pārstāt atgrūst to, ko patiesībā alkstam sajust un pieredzēt? Apzināti ieskatoties un izmainot sevī iekodēto informāciju, tādējādi - dziedinot savu iekšējo bērnu!


To viegli un pieņemoši var paveikt, dodoties vadītā meditācijā, kurā Tevi uzmana un vienlaikus atbalsta pieredzējis skolotājs.


Jau vienā meditācijas seansā, Tu vari atbrīvoties no vairākiem enerģijas blokiem un limitējošajām pārliecībām, izmainot gan savu iekšējo, gan arī arējo pasauli un piedzīvojot enerģijas uzplaukumu un prieku!


Piesakies vadītai IEKŠĒJĀ BĒRNA MEDITĀCIJAI, rakstot man uz irisa.vidauska@gmail.com vai meklē brīvos laikus mājas lapas kalendāra sadaļā! :)

Mīlestībā

Īrisa178 views0 comments