Search

Kāpēc ir svarīgi izbalansēt sevī sievišķo un vīrišķo enerģiju?

Updated: Jul 15

Vispirms mums skaidri jāizprot viena būtiska nianse: sievišķā enerģija nepiemīt tikai sievietēm un vīrišķā - vīriešiem. Katrā cilvēkā mijiedarbojas abas šīs enerģijas. Tā ir sen pastāvošā pasaules uzbūve, daoismā tās dēvē par Iņ un Jan, rietumu pasaulē - maskulīnā un feminīnā enerģija.


Problēmas sākas (un var tikt izjusts disbalansu) tajā brīdī, kad kāda no enerģijām sāk dominēt, nedodot vairs vietu izpausties/dzīvot otrai.


Tā var notikt, piemēram, kad sieviete uzņemas par daudz pienākumu darbā un viņai vairs nav laika sev, trūkst mirkļu, ko veltīt savam radošumam, pienācīgai atpūtai, jo sievišķā enerģija pieprasa atpūtu, maigumu, tā pieņemas spēkā, kad tai ļauj būt empātiskai, gādīgai un mīlošai pret sevi un citiem.


Sievišķā enerģija uzsver patiesumu, tāpēc, lai to vairotu mums ir jārunā tas, ko domājam un kas saskan ar mūsu iekšējo būtību. Tā prasa arī apstāties, iepauzēt, izjust savas emocijas un sevi dziedināt. Ja ignorējam iekšējās pasaules vajadzības, šī enerģija var kļūt iznīcinoša, noārdot visu, kas mums vairs nekalpo. Tāpēc notiek traumas, avārijas, arī sāpīgas šķiršanās vai bērniņa zaudējums.


Sievišķā jeb femininā enerģija spēj plesties plašumā, ja veltām laiku tam, lai ieskatītos sevī, izprastu savas dvēseles uzdevumus. Tā atrodas mūsu zemākajos enerģijas centros, tāpēc aktivizējas brīžos, kad sazemējamies, elpojam dziļāk un kaislīgāk, kustinām iegurni, piemēram, dejojot vai baudpilni mīlējoties.


Šīs enerģijas galvenais moto ir BŪŠANA, pretēji vīrišķā - DARĪŠANAI. Sievišķais pols ir magnētisks; tam nav jādodas iekarot un paņemt - tas piesaista pats caur manifestāciju un dabisku enerģijas plūdumu.
120 views0 comments