top of page

pirmd., 23. okt.

|

online kurss

KORSETE

Atslēga uz ilgtermiņa veselību un stabilitāti!

Registration is closed
See other events
KORSETE
KORSETE

Laiks un vieta

2023. g. 23. okt. 19:00 – 2023. g. 08. dec. 19:00

online kurss

Par notikumu

Vai ikdienā saskaries ar muguras sāpēm, Tev ir slikta stāja un trūkst izpratnes par, kā nostiprināt savu ķermeni no pamatiem tā, lai tu justos pārliecināta, spēcīga un savākta? Varbūt Tevi uztrauc vēderiņš, kas joprojām nesavācas un vēlies uzlabot tā vizuālo izskatu? 

Korsetes muskulatūra ir mūsu CENTRS - vēders, sāni, muguras muskuļi! Tie visi pilda galvenokārt mugurkaula atbalsta funkciju, taču vienlaikus kalpo kā aktīvi palīgi ikdienas kustībās, lai pasargātu ķermeni no pārslodzes, tāpat arī palīdz veidot veselu stāju un savāktāku vidukļa līniju! 

Ir laiks soli pa solim iziet vingrojumiem, kurus iespējams esi redzējusi no malas, taču neesi uzdrošinājusies pildīt, jo baiļojies par to kvalitāti! Es būšu Tavs gids šo vingrojumu izpildē un palīdzēšu Tev iegūt drosmi un pārliecību par sava ķermeņa spējām! Ir laiks sākt!

biļetes

  • Bāzes kurss

    IEKĻAUTS: dziļās muskulatūras pamatapmācība: teorija + praktiskie uzdevumi; 12 video apmācības KORSETES jeb vēderpreses, sānu muskulatūras, muguras + sēžas muskuļu trenēšanai; + BONUSS - stiepšanās video apmācība ar skaidrojumiem; slēgtās grupas atbalsts, 4 mēnešu pieeja apmācību video

    95,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Padalies ar šo kursu

Event Info: Events
bottom of page