top of page

​ Mans ceļš pie sevis

Es vienmēr esmu bijusi sportiska, taču kustība manā dzīvē bija vairāk paveicams “darbiņš” nevis nepieciešamība. Tā bija līdz mirklim, kad nonācu savā zemākajā punktā, pieredzot ārpusdzemdes grūtniecību un nokļūstot slimnīcā. Pēc šī notikuma es sapratu, ka visas manas zināšanas - par mazo kustību nozīmīgumu, par diafragmālo elpošanu un pakāpenisku sevis stiprināšanu, ir mans ceļs, caur kuru būvēt sevi no jauna. Es sajutu, ka tieši šīs mazās un regulārās prakses ir mans veids, kādā es arī ikdienā varu neieslīgt trauksmē un atgriezt sevi ŠEIT UN TAGAD sajūtā. 

 

Fizioterapijas vingrojumi ir palīdzējuši man atbrīvoties no ieilgušām muguras sāpēm un starpenes muskulatūras nostiprinoši vingrojumi mazināja ierobežojumu un diskomfortu dzimumdzīves laikā, kas rezultējās tajā, ka pēc pāris gadiem nolēmu pati specializēties iegurņa pamatnes muskulatūras izmeklēšanā un ārstēšanā.

 

Nu jau savā jomā darbojos 9 gadus un esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav tāda īsā ceļā uz ilgtermiņa veselību! Taču tieši šīs mazās, kaulus nelauzošās darbības (kaut 10 minūšu pastiepšanās dienā) neļauj mums attālināties no sevis un sava ķermeņa. 

 

Mana misija ir parādīt arī citām sievietēm, kā ik dienas caur kustību gādāt par savu labsajūtu, praktizējot nesāpīgas jeb katrai paveicamas prakses un vingrojumus, kas ari būs nozīmīgākās, domājot par savu ilgtermiņa veselību!

 

Šobrīd manā vadībā vari pievienoties tiešsaistes vingrošanas nodarbībām, izglītoties par savu veselību semināru formātā vai atnākt uz klātienes vizīti, uz kuru pieņemu sievietes ar traucējumiem iegurņa pamatnes muskulatūrā, tai skaitā, urīna nesaturēšanu, sāpēm mazajā iegurnī un mazā iegurņa orgānu noslīdējumu.  

 

Ja jūti, ka esam uz viena viļņa, priecāšos ar Tevi sadarboties!

Uz tikšanos un uz veselību!

Priekā, 

sertificēta fizioterapeite Īrisa Vidauska

IMG_2442.WEBP
Par mani: About
bottom of page