top of page

Mans ceļš uz brīvību

  Es mēdzu dzīvot nemitīgā stresā, sevis šaustīšanā, ar noslieci laimi meklēt garās darba stundās, kas ātri vien iztukšoja manus enerģijas resursus. Man likās, ka glābiņš no trauksmes pārpildītās dzīves būs grūtniecība. Pēc nokļūšanas slimnīcā un bērniņa zaudējuma es sapratu, kā tā vairs nevēlos turpināt, un beidzot pieliku punktu cietējas lomai un apzināti uzņēmos pilnu atbildību par savu ikdienu un piepildītāku dzīvi.

 Esmu ieguvusi neskaitāmas atziņas par sevi koučinga sesijās, izpratusi emociju pasaules nozīmīgumu psihoterapijas seansos un atklājusi dziedināšanās spēku dziļās praksēs un meditācijās.

  Šī  pieredze ļāva man saprast, ka vienīgais, kas spēj darīt mani patiesi laimīgu un emocionāli piepildītu, esmu ES PATI, tai skaitā, mans pašnovērtējums, iekšējā bērna pieņemšana, limitējošo pārliecību atpazīšana, cieņpilnāka un pieņemošāka attieksme pret sevi un cilvēkiem man apkārt, kā arī prasme nodefinēt savus mērķus un laiks, ko veltu savu vajadzību apmierināšanai!

 Patreiz, pielietojot savas zināšanas un daudzpusīgo pieredzi, es palīdzu arī citiem pieņemt sevi, atklāt savu autentiskumu, mainīt fokusu un apzināt domas, lai piepildītu savus sapņus un piedzīvotu laimes un prieka pilnus mirkļus ik dienu!

IMG_3545.JPG
Par mani: About
bottom of page