top of page

pirmd., 05. sept.

|

Projekts

Mans sapņu ķermenis

Katrai no mums ir savs klusais sapnis justies veselai, enerģijas pilnai, skaistai un laimīgai savā ķermenī! Un kāpēc tēmēt uz kaut ko mazāk? Nāc, dod man roku un es Tevi izvedīšu cauri fiziskām un mentālām praksēm, kas aizvedīs Tevi līdz galamērķim, par kuru sajūtās vienmēr esi sapņojusi! :)

Registration is closed
See other events
Mans sapņu ķermenis
Mans sapņu ķermenis

Laiks un vieta

2022. g. 05. sept. 10:00 – 2022. g. 13. nov. 10:00

Projekts

Par notikumu

Mūsu fiziskais ķermenis nav atdalāms no garīgā ķermeņa, tāpēc, lai gūtu labākos un paliekošākos rezultātus, mēs darbosimies ar 4 pamatvaļiem jeb sektoriem: fiziskā kustība/vingrošana, pašmasāža visam ķermenim, motivācijas rīki, darbs ar zemapziņu un pārliecībām! Es iemācīšu Tev tos uzdevumus un instrumentus, kuri ir mainījuši gan manu, gan manu klientu dzīvi uz veselīgāku, apmierinātāku un baudpilnāku! ;)

biļetes

 • Savā tempā

  Dalībā iekļauts: projekts ar izstrādātām vingrojumu programmām, pašmasāžu apmācības, prakses pārliecību un bloku apzināšanai, paškoučings un atbalsts kopējā čatā.

  125,00 €
  Sale ended
 • Ar atbalstu

  Dalībā iekļauts: projekts, izstrādātas vingrojumu programmas, pašmasāžu apmācības, prakses pārliecību un bloku apzināšanai, paškoučings un atbalsts kopējā čatā + individuāla klātienes vizīte vingrojumu korekcijai un treniņplāna pielāgošanai Tavām vajadzībām; mentāls atbalsts.

  165,00 €
  Sold Out
 • Uzvarai

  Dalībā iekļauts: projekts, izstrādātas vingrojumu programmas, pašmasāžu apmācības, prakses pārliecību un bloku apzināšanai, paškoučings un atbalsts kopējā čatā + individuāla klātienes vizīte vingrojumu korekcijai un treniņplāna pielāgošanai Tavām vajadzībām; mentāls atbalsts + divas individuālas koučinga sesijas mērķu apzināšanai, Tavai pašizaugsmei un ātrākiem sasniegumiem.

  225,00 €
  Sold Out

Total

0,00 €

Padalies ar šo kursu

Event Info: Events
bottom of page